Fernando Alonso: Mamy więcej talentów odc. 1


21 czerwca 2008 Fernando Alonso: Mamy więcej talentów odc. 1

Wojna nerwów trwa. Już w niedzielę na stadionie w Wiedniu ostatni z meczów ćwierćfinałowych Euro 2008, Hiszpanie podejmą Włochów. Oto co sądzą o zbliżającym się spotkaniu, znane postacie sportu.


Udostępnij na Udostępnij na

Fernando Torres (Napastnik rep. Hiszpanii):

– Włosi wygrali ostatnie Mistrzostwa Świata i zapewniam, że nie był to przypadek. Ta drużyna ma niesamowity potencjał i będzie faworytem w niedzielnym ćwierćfinale. W grupie każdy może pozwolić sobie na słabszy dzień, lecz na tym etapie może zakończyć się to tragicznie. Jeżeli nie zagrasz na miarę oczekiwań po prostu odpadasz.

Iker Casillas (Bramkarz rep. Hiszpanii):

Alonso to fan piłki nożnej
Alonso to fan piłki nożnej (fot. bbc.cou.uk)

To Włosi będą faworytem niedzielnego spotkania, ze względu na ich historię. Oni wielokrotnie triumfowali na arenie międzynarodowej, my zaś tylko raz wygraliśmy na Euro. Do tego było to dobrych kilka lat temu. Szczególną uwagę musimy zwrócić na wysokiego i bramkostrzelnego Toniego.

Luciano Spalletti (trener AS Romy):

Italia musi uważać na hiszpańskich skrzydłowych. Szczególną uwagę muszą oni przywiązać do pilnowania Davida Villi i Fernando Torresa, którzy stanowią wspaniały duet w napadzie. Tych dwóch napastników, kiedy rozwija skrzydła może zabiegać każdego rywala.

Fernando Alonso (kierowca F1):

W kadrze hiszpańskiej jest zdecydowanie więcej utalentowanych, młodych graczy, których przygoda z reprezentacyjną piłką na dobre się nie zaczęła. Szczególnie świetny mamy atak, którego Włosi muszą się bać.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze