Fani chcą Ronaldo


Na oficjalnej stronie Realu Madryt przeprowadzona została sonda, w której fani mogli wskazać zawodników, których chcieliby widzieć w swoim zespole, a także tych, których przejście do Realu nie wywołałoby wielkiego entuzjazmu.


Udostępnij na Udostępnij na

Zorganizowanie sondy to wyraz dezaprobaty dla poczynań prezesa „Królewskich”, Ramona Calderona, który tego lata poza Rafaelem Van der Vaartem nie kupił nikogo. Według fanów najbardziej korzystny byłby transfer Cristiano Ronaldo. Portugalczyk przymierzany był do Realu, jednak ostatecznie został w Manchesterze i teraz po wyleczeniu kontuzji będzie się starał wyciągnąć „Czerwone Diabły” z kryzysu. Za Ronaldo opowiedziało się 42% głosujących. Wiadomo również, że kibice Realu nie chcą widzieć u siebie Robinho.

Była gwiazda drużyny z Madrytu straciła zaufanie fanów po tym, jak wywołała awanturę, która poskutkowała przejściem do Manchesteru City. Równie ważnym pytaniem w tej sondzie było to, czy Real Madryt podczas zimowego okna transferowego powinien się wzmocnić. 89% kibiców uznało, że „Królewscy” muszą pozyskać kogoś nowego.

Komentarze
~swiety (gość) - 15 lat temu

Czy Pan Robert Fila ma 15 lat i nie uważał na
lekcjach polskiego czy nie interesuje się piłką??
Cristiano Ronaldo tak na prawdę sie nie odmienia -
"transfer Cristiana Ronalda" brzmi baaaardzo
zabawnie :)

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze