Fabregas wyznaczył datę swojego powrotu


Kapitan Arsenalu Londyn, Cesc Fabregas powoli wraca do zdrowia po groźnej kontuzji. Jego rehabilitacja przebiega na tyle sprawnie, że hiszpański piłkarz wstępnie wyznaczył datę swojego powrotu na boisko.


Udostępnij na Udostępnij na

Mistrz Europy po raz kolejny przywdzieje koszulkę „Kanonierów” czwartego kwietnia, kiedy jego drużyna zmierzy się na Emirates Stadium z Manchesterem City. Nie zagrał od ani minuty od drugiego dnia świąt Bożego Narodzenia, kiedy to musiał przedwcześnie opuścić boisko po ostrym wejściu swojego rodaka, Xabiego Alonso.

Fabregas niedawno wrócił z Barcelony, gdzie miał miejsce główny etap jego rehabilitacji. Przed meczem Arsenalu z Sunderlandem zakomunikował opinii publicznej, że jego leczenie potrwa jeszcze pięć-sześć tygodni. – Lekarze powiedzieli mi, że za około dziesięć dni lub nieco dłużej będę mógł zacząć pracować z piłką. Najważniejsza będzie praca nad wzmocnieniem nóg. Tym zajmę się za trzy tygodnie. Mam nadzieję, że za pięć, sześć tygodni będę w stanie grać – powiedział Fabregas.

Myślę, że czwarty kwietnia, czyli konfrontacja z Manchesterem City, jest dla mnie realną datą powrotu na boisko. Ale zanim wyjdę na murawę, muszę być tego pewien na 100%. U mnie jest problem z prawą nogą, którą przyjmuję piłkę 120 razy podczas meczu. Muszę to całkowicie wyleczyć – dodał Hiszpan.

Komentarze
~SpEc (gość) - 15 lat temu

powrotu do zdrowia Fabregas!! ARSENAL!!! :) GO
GUNNERS!

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze