Evra: Ronaldo to typ zwycięzcy


Patrice Evra podzielił się z telewizją Manchesteru United MUTV swoimi spostrzeżeniami na temat Cristiano Ronaldo. Francuz twierdzi, że powrót gwiazdora Realu na Old Trafford będzie trudny ze względu na piękne wspomnienia. Dodaje, że Portugalczyk zostanie ciepło przywitany przez kibiców.


Udostępnij na Udostępnij na

Popularny CR7 grał dla angielskiej drużyny przez sześć lat. W najbliższy wtorek kibice „Czerwonych Diabłów” będą mieli okazję ujrzeć go pierwszy raz, odkąd przeniósł się do Hiszpanii w 2009 roku.

Bardzo trudno się gra przeciwko byłym drużynom, które darzysz miłością. To jest dom Ronaldo. Ma tutaj wiele wspomnień. Mam nadzieję, że ze względu na emocje nie rozegra dobrego meczu – zażartował Evra, zapytany o Portugalczyka.

Dodał jednak, że szanuje swojego dawnego kolegę z drużyny i obawia się jego dobrej formy, a także mentalności zwycięzcy. – Ronaldo jest zwycięzcą. Jest wielkim rywalem i jeżeli będzie chciał wygrać z Manchesterem United, zrobi to – kontynuował obrońca „Czerwonych Diabłów”.

Na koniec defensor odpowiedział na pytanie o to, jak kibice przyjmą swojego byłego gwiazdora. – Cristiano będzie miał gorące powitanie na Old Trafford z uwagi na to, co osiągnął dla klubu. Fani nigdy nie zapomną, czego dokonał – zakończył rozmowę Francuz.

Komentarze
~aaaa (gość) - 11 lat temu

I to sie nazywa piłka. Manchester Utd, klub z
kulturą. Zobaczymy czy tak będzie naprawdę.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze