Emeghara daje Sienie zwycięstwo


13 kwietnia 2013 Emeghara daje Sienie zwycięstwo

Walcząca o utrzymanie w Serie A Siena pokonała w spotkaniu wyjazdowym ostatni zespół tabeli Pescarę Calcio. Zwycięstwo w ostatnich minutach zapewnił gościom napastnik Innocent Emeghara.


Udostępnij na Udostępnij na

Pescara w tym starciu mogła utrzymać resztki nadziei na utrzymanie w Serie A. Niestety, spotkanie pokazało, że zespół nie nadaje się do gry w pierwszej klasie rozgrywkowej we Włoszech.

Siena pokonała Pescarę
Siena pokonała Pescarę (fot. celebrazio.net)

Pojedynek nie zaczął się dobrze dla gospodarzy. Prowadzenie dał Sienie w 14. minucie Angelo. To nie był koniec zmartwień dla Pescary. Drugiego gola dla Sieny strzelił w 33. minucie prawy obrońca Zanon. Była to bramka samobójcza, co z pewnością obniżyło morale obrony.

Nadzieja pojawiła się jednak w drugiej połowie. Pescara obudziła się i w 52. minucie bramkę kontaktową strzelił Celik. Siedem minut później gospodarze mogli już się cieszyć z remisu za sprawą Togniego. Kolejne minuty spotkania nadal nie dawały rozstrzygnięcia. Dopiero w 86. minucie wynik ustalił Innocent Emeghara i Siena wygrała rzutem na taśmę, zdobywając bardzo cenne trzy punkty, które oddaliły ją od strefy spadkowej.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze