El Shaarawy chwali Balotellego


5 kwietnia 2013 El Shaarawy chwali Balotellego

Napastnik Milanu wyraźnie zaprzeczył spekulacjom, jakoby przybycie Balotellego miało wpływ na jego gorszą dyspozycję. Popularny „Faraon” chwalił również swojego kolegę za dobre wkomponowanie się w zespół.


Udostępnij na Udostępnij na

Napastnik Milanu Stephan El Shaarawy powiedział kilka słów w kontekście spekulacji, jakoby przybycie Mario Balotellego miało wpłynąć na słabszą formę Włocha. Popularny „Faraon” szybko zaprzeczył tym słowom i jasno zaznaczył, że z Balotellim świetnie się dogaduje. ‒ Niesłuszne jest mówienie, że przybycie Balotellego obniżyło moją dyspozycję. Rozumiemy się doskonale i dobrze się prezentujemy, kiedy gramy razem ‒ powiedział El Shaarawy.

El Shaarawy, AC Milan
El Shaarawy, AC Milan (fot. Sport360.com)

Piłkarz „Rossonerich” oznajmił, że jego styl gry na murawie nie zmienił się od momentu pojawienia się w zespole Mario Balotellego. El Shaarawy powiedział również, że były napastnik Manchesteru City stara się mu pomóc. ‒ Nie sądzę, że mój styl gry się zmienił, od kiedy Mario przyszedł do Milanu. Balotelli jest moim kolegą z drużyny, który stara się mi pomóc na boisku ‒ mówi napastnik „Rossonerich”.

Na koniec El Shaarawy pochwalił Balotellego za jego umiejętności i powiedział, że nie spodziewał się, iż nowy nabytek Milanu tak szybko zacznie robić furorę: ‒ Mario przybył do Milanu w odpowiednim momencie. On ma wspaniałe walory techniczne i bardzo dobrze wkomponował się w zespół. Zaskoczył mnie w pozytywny sposób.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze