Drużyna Probierza pokonana

27 listopada 2011 Drużyna Probierza pokonana

Michał Probierz nie zaliczy tego weekendu do udanych. Jego Aris Saloniki musiał uznać wyższość Panioniosu Ateny w lidze greckiej. Losy meczu przesądził Andre Schembri, który strzelił dwie bramki.

Michał Probierz
Michał Probierz (fot. Rafał Rusek / iGol.pl)

Mecz na dobre rozpoczął się w 39. minucie. Wówczas Andre Schembri po raz pierwszy wpisał się na listę strzelców. Ten sam zawodnik trafił do siatki w 58. minucie, podwyższając wynik na 2:0. Podopieczni Michała Probierza odpowiedzieli tylko jedną bramką. Autorem honorowego trafienia był w 73. minucie spotkania Danijel Cesarec.

Aris Saloniki zajmuje obecnie 13. pozycję w greckiej ekstraklasie. Od czasu przyjścia Michała Probierza zespół z Salonik dwa razy schodził z boiska pokonany i raz cieszył się ze zwycięstwa.