Diego: Chciałbym zagrać w Realu


Brazylijski pomocnik przyznał, że podobnie jak większość piłkarzy na świecie, on również byłby dumny z gry w koszulce Realu Madryt.


Udostępnij na Udostępnij na

Rozgrywający Werderu Brema ma nadzieję, że po zakończeniu obecnego sezonu opuści Bundesligę i zasili szeregi jednego z najlepszych klubów na Starym Kontynencie. Nie wyklucza, że jego najbliższa piłkarska przyszłość będzie związana z Juventusem Turyn, który jest poważnie zainteresowany jego pozyskaniem.

W wywiadzie dla dziennika „Die Welt” 24-letni piłkarz odpowiedział również na pytania dotyczące jego ewentualnej przeprowadzki do Hiszpanii. Zaznaczył, że każdy piłkarz chciałby reprezentować barwy takiego klubu jak Real Madryt.

Bardzo wielu zawodników chciałoby tam zagrać i oczywiście podobnie jest w moim przypadku. Real jest drużyną, która do samego końca walczy o najważniejsze trofea i posiada wspaniałą historię.

Diego swoją przygodę z europejską piłką rozpoczął w FC Porto. Od 2006 roku występuje natomiast w lidze naszych zachodnich sąsiadów, w zespole z Bremy.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze