Diego chce grać dla Realu


Ojciec Diego, który zarazem jest agentem piłkarza twierdzi, że z końcem rundy wiosennej jego syn chciałby przenieść się do Hiszpanii, a konkretniej do Realu Madryt.


Udostępnij na Udostępnij na

O rozgrywającym Werderu Brema jest ostatnio bardzo głośno. Pozyskaniem Brazylijczyka zainteresowane są takie drużyny jak Real Madryt, Juventus Turyn, czy Chelsea Londyn, która oferuje największe pieniądze za pomocnika Bremeńczyków.

„Jestem pewien, że Diego chciałby grać dla Realu Madryt” – twierdzi ojciec Brazylijczyka – Djair da Cunha. „Real jest wielkim klubem i większość zawodników chciałaby występować na Santiago Bernabeu. Póki co, nie dostaliśmy żadnych konkretnych propozycji ze strony mistrza Hiszpanii. Obecnie nic nie zależy od nas – czekamy na ruch 'Królewskich’. Myślę, że ewentualne rozmowy odbędziemy z końcem sezonu w Niemczech.” – dodał ojciec pomocnika Werderu.

Mimo spekulacji transferowych wywołanych wokół piłkarza, Diego ma zamiar skoncentrować się na jak najlepszych występach dla drużyny z Bremy. Pomocnik Werderu niedawno przedłużył swój kontrakt z zespołem aż do 2011 r.

Komentarze
~twoja stara (gość) - 15 lat temu

diego smierdzi gownem

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze