Diarra nie jedzie na mundial


Rozgrywający znakomity sezon w Realu Madryt, Lassana Diarra, nie pojedzie na mundial do RPA. Informację o kontuzji pomocnika zamieściła na oficjalnej stronie Francuska Federacja Piłkarska (FFF).


Udostępnij na Udostępnij na

– Badania Lassany, uskarżającego się na ból w jamie brzusznej, wykazały obecność niemożliwej do doraźnego zaleczenia choroby, która zmusi Diarrę do odpoczynku na czas nieokreślony. W związku z tym, Lassana Diarra nie pojedzie z reprezentacją Francji na mundial do RPA. Na chwilę obecną nie przewidziano powołania gracza zastępczego – głosi oświadczenie na stronie francuskiej federacji.

Jak dotąd nie wiadomo dokładnie, co dolega graczowi Realu Madryt. Jedyne, co można stwierdzić ze stuprocentową pewnością to to, że nie pojedzie on na mistrzostwa świata. Kontuzja Diarry może otworzyć drzwi do kadry pominiętemu przez Raymonda Domenecha Patrickowi Vieirze, jednak większe szanse francuskie media dają komuś z dwójki Hatem Ben Arfa – Yann M’Vila. Niewykluczone także, że do południowej Afryki poleci po prostu tylko 23 reprezentantów Francji.

Komentarze
~Damianeiro (gość) - 14 lat temu

Francja bez niego ma mniejsze szanse, bo stracili
świetnego zawodnika.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze