Del Piero: Nie poddawajmy się


Kapitan Juventusu Turyn, Alessandro Del Piero, stara się zmotywować swoich kolegów, by nie poddawali się w walce o czwarte miejsce w ligowej tabeli.


Udostępnij na Udostępnij na

Po piątkowej porażce 0:2 z Interem sytuacja Juventusu zrobiła się dość dramatyczna. Cel, jakim jest czwarte miejsce na finiszu rozgrywek, zaczął się wymykać z rąk. Nic dziwnego, że zawodnicy „Starej Damy” muszą być zdołowani tym faktem. W takich sytuacjach do głosu dochodzi najważniejsza postać w drużynie. Alessandro Del Piero stara się zmotywować swoich kolegów, aby jeszcze wykrzesali z siebie trochę sił w walce o udział w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów.

Zdobądźmy te 12 punktów i znajdźmy się tam, gdzie jest nasze miejsce! Jesteśmy rozczarowani tym, co się stało na San Siro. Nie chcieliśmy, aby to spotkanie się skończyło w taki sposób. Osiągnięcie celu jest trudne, ale nie niewykonalne. Uwierzmy w siebie! – zaapelowała legenda „Bianconerich”.

Juventus czekają pojedynki z Bari, Catanią, Parmą oraz Milanem. Terminarz jest bardzo trudny i „Stara Dama” musi wznieść się na wyżyny, aby zająć czwarte miejsce na finiszu.
 

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze