Chamakh może wrócić do Bordeaux, kiedy zechce


13 października 2012 Chamakh może wrócić do Bordeaux, kiedy zechce

Prezes Bordeaux Jean-Louis Triaud podkreśla, że jest szansa, aby Marouane Chamakh wrócił do klubu. Zawodnik może dokonać tego w każdej chwili, drzwi stoją przed nim otworem.


Udostępnij na Udostępnij na

Chamakh nie jest zadowolony z pobytu w Londynie, a prezes Bordeaux zapewnia, że może wrócić do byłego klubu
Chamakh nie jest zadowolony z pobytu w Londynie, a prezes Bordeaux zapewnia, że może wrócić do byłego klubu (fot. Footanglais365.com)

Marokański napastnik jest niezbyt zadowolony ze swojego pobytu w Arsenalu Londyn, odkąd dołączył do klubu w 2010 roku. Chamakh zdobył zaledwie siedem goli w trakcie swojej pierwszej kampanii, jednak występował w znikomej liczbie spotkań. Jest więc ciągle łączony z odejściem z klubu i Triaud zapewnia, że zawodnik może w każdej chwili powrócić do swojego byłego zespołu. 

– Chamakh? On wie, że może powrócić do Bordeaux, kiedy tylko chce. Widzę, że nie strzela bramek i media go pomijają, tymczasem on nic nie mówi o odejściu. Wynagrodzenie jest co prawda inne niż w Anglii, lecz w grudniu wysłałem Chamakhowi wiadomość, żeby mu powiedzieć, że jeśli nie jest szczęśliwy w Londynie, może wrócić do domu. Ta wiadomość dalej jest aktualna. 

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze