Cavani może zostać w Napoli


20 marca 2013 Cavani może zostać w Napoli

Wiele klubów jest zainteresowanych sprowadzeniem Edinsona Cavaniego, między innymi Manchester City. Jednak jak twierdzi agent piłkarza Urugwajczyk może zostać w Napoli, jeśli klub pokaże większe aspiracje.


Udostępnij na Udostępnij na

Cavani
Cavani (fot. calciomercato.it)

Cavani jest łączony od dawna z przejściem do Premier League. Wiele wskazuje na to, że stanie się to latem, ponieważ obecny sezon napastnik ma wyśmienity. Do tej pory strzelił 27 goli dla włoskiego klubu. Prezydent Napoli wyznaczył już nawet za niego cenę, 60 milionów funtów, ale agent piłkarza twierdzi, że transfer wcale nie jest pewny. Według Gennaro Famigliettiego Edinson może zostać w klubie, jeśli ten odpowiednio się wzmocni.

Cavani kocha klub i miasto. Powiedzieliśmy już wcześniej, że jest skłonny pozostać w Napoli, jeśli skład stanie się silniejszy i nowi piłkarze podpiszą kontrakty. Jest oczywiście kilka klubów, które mogą zapłacić kwotę odstępnego, i to na pewno wpłynie na przyszłość Edinsona, ale wciąż nie ma jeszcze żadnego porozumienia. Mój piłkarz jest ambitny i chce wygrywać tytuły z Napoli.

Komentarze
~lampard (gość) - 11 lat temu

60?? Hahaha wolne zarty, 30 maxxx

Odpowiedz
~David Villa (gość) - 11 lat temu

No ale z 40-45 jest wart !

Odpowiedz
~Nikko (gość) - 11 lat temu

Jestem za tym, żeby przeszedł do City. Tam mają
pieniądze, a przecież dzisiaj dobry napastnik musi
dobrze zarabiać. Więc Cavani do City !!!

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze