Od kilku tygodni środki masowego przekazu w Italii podają informację, że Juventus Turyn chciałby sprowadzić do siebie Hugo Campagnaro. Zawodnik w zespole ze stolicy Piemontu miałby być alternatywą dla Chielliniego oraz Bonucciego.

Obecna umowa piłkarza z Napoli obowiązuje do końca sezonu. W związku z tym, jeśli znajdzie się klub, który będzie zainteresowany usługami Argentyńczyka, to będzie mógł sprowadzić go do siebie na zasadzie wolnego transferu.
Agent Hugo Campagnaro w wypowiedzi dla „Radio Kiss Kiss” sceptycznie podchodzi do tematu, chociaż jednoznacznie nie wyklucza transferu swojego klienta do zespołu ze stolicy Piemontu.
– Nie sądzę, aby transfer mojego klienta do „Juve” był możliwy. Jesteśmy obecnie na etapie rozmów z Napoli w związku z przedłużeniem kontraktu. Gdyby ich skutki były niezadowalające, to wówczas wrócimy do kontaktów z klubami, które chętnie widziałaby mojego klienta w swoim składzie – powiedział Alejandro Mazzoni.
Hugo Campagnaro trafił do Napoli w 2009 roku z Sampdorii Genua. W obecnym sezonie 32-letni obrońca wystąpił we wszystkich jedenastu spotkaniach Serie A.