Camoranesi wróci w lutym


Kontuzjowany od listopada 2007 roku pomocnik Juventusu Turyn – Mauro Camoranesi przyznał, że rehabilitacja kontuzjowanego uda przebiega bardzo szybko i powróci do gry już w lutym.


Udostępnij na Udostępnij na

Reprezentant Włoch doznał groźnego urazu uda w jednym z listopadowych spotkań włoskiej ekstraklasy. Początkowo Camoranesi miał pauzować ponad pięć miesięcy, jednak ostatecznie ma powrócić na boisko o miesiąc wcześniej.

„Do gry będę gotowy już na początku lutego. Teoretycznie mógłbym powrócić na boisko wcześniej, lecz nie chcę ryzykować odnowienia urazu. W przeszłości miałem już sytuację, w których zbyt wczesny powrót po kontuzji odbijał się negatywnie na moim zdrowiu.” – powiedział w rozmowie z włoskim dziennikarzem Camoranesi.

Pomocnik Juventusu Turyn wypowiedział się również na temat postawy swoich kolegów w rozgrywkach ligi włoskiej: „Nie ma chyba żadnych wątpliwości, że zasługiwaliśmy na trzecie miejsce. Jesteśmy przyzwyczajeni do ambitnej walki o Scudetto, dlatego nie rozumiem komentarzy niektórych osób, które są zdziwieni naszą dobrą postawą. Przecież zawsze należeliśmy do czołówki.” – zakończył piłkarz „Starej Damy”.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze