Bundesliga: Zwycięstwo HSV

W najciekawszym meczu 24. kolejki Bundesligi, HSV minimalnie pokonało Borussię Dortmund 1:0.

Podopieczni Huuba Stevensa przeważali przez znaczną część spotkania, jednak byli w stanie ją potwierdzić dopiero w 63. minucie spotkania, gdy po zagraniu Olicia, piłkę do bramki przyjezdnych wpakował Guerrero.

Piłkarze Borussi rzucili się do odrabiania strat, jednak 30. minut im nie wystarczyło i pomimo stuprocentowych sytuacji Dede i Valdeza nie byli w stanie doprowadzić do wyrównania. Ostatecznie to gracze z Hamburga odnieśli jednobramkowe zwycięstwo i mają dodatkowe powody do radości, gdyż 'wpadkę’ zaliczył zajmujący pierwsze miejsce w tabeli Bundesligi Bayern Monachium, którzy przegrał w Cottbus z miejscową Energie 0:2.