Buffon przystanie na „nieprawdopodobną” propozycję


Wiele ostatnio mówiło się o odejściu z Juventusu jednej z jego ikon – Gianlugiego Buffona. Najbardziej zainteresowany pozyskaniem mistrza świata był Manchester City. Sam zainteresowany oświadczył, że nic go nie wyciągnie z Turynu. Jego agent stwierdził, że, by opuścić Stadio Delle Alpi, trzeba zaoferować mu „nieprawdopodobną” propozycję.


Udostępnij na Udostępnij na


Gigi Buffona z Juventusem wiąże kontrakt zawarty do 2013 roku i mogę powiedzieć, że chce go wypełnić, ponieważ świetnie się czuje w ekipie „Strarej damy”, jest tam szczęśliwy i nigdzie się nie wybiera. Jest mi bardzo trudno mówić o tym, co zrobi po zakończeniu swojego kontraktu. Jeżeli miałby odejść, musiałaby mu zostać złożona „nieprawdopodobna” propozycja, która urządzi wszystkich – stwierdził agent piłkarza.

Jeżeliby obliczyć, że Buffon w styczniu nie zamienił Juventusu na Manchester City, który, według angielskiej prasy, oferował za golkipera mistrzów świata 50 milionów funtów, złożenie Włochowi „nieprawdopodobnej” propozycji będzie niezwykle trudne.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze