Brzyski nie zagra do końca roku!


Podczas piątkowej konferencji prasowej trener Jan Urban poinformował, że Tomasz Brzyski nie zagra już w tym roku. „Zawodnik ma naderwany mięsień czworogłowy uda” – powiedział w rozmowie z Legia.com doktor Maciej Tabiszewski.


Udostępnij na Udostępnij na

Tomek miał kilka lat temu podobną kontuzję. Ta pojawiła się w miejscu starej. Naderwanie nie jest duże, a Tomek mógłby wrócić do zajęć już za tydzień. Na pewno będzie gotowy na pierwszy trening styczniowy – dodał lekarz.

5 listopada 2013 roku Brzyski został powołany przez trenera reprezentacji Polski, Adama Nawałkę, na dwa spotkania towarzyskie – ze Słowacją i Irlandią. W tym pierwszym meczu wszedł na boisko w 67. minucie, zmieniając Adriana Mierzejewskiego.

Komentarze
~Mjmjgpmgp (gość) - 12 lat temu

Po co ten wykrzyknik jakby Ronaldo czy Messi złapali
jakąś kontuzję na 5 lat?

Najnowsze

Ekstraklasą na nich!

Jan Urban na mecze z Holandią i Finlandią powołał czworo graczy z polskiej ekstraklasy. Troje z nich pojawiło się w drugiej części spotkania i powiedzieć trzeba - dali radę. Kto jeszcze na przestrzeni lat wyróżniał się grając w PKO Ekstraklasie?