Bożović: Zasłużyliśmy na wygraną


Trener FK Moskwa na pomeczowej konferencji stwierdził, że obie drużyny zasłużyły na zwycięstwo. FK pokonało u siebie Zenit Sankt Petersburg, 1:0.


Udostępnij na Udostępnij na


We wczorajszym spotkaniu z dziennikarzami Miodrag Bożović, doceniając prestiż rywala, przyznał, że oddałby Zenitowi każdego ze swoich zawodników. Dodał także, że dla niego jest zaszczytem szkolić piłkarzy, którzy kiedyś znajdą się w składach najlepszych klubów. Jego kolega po fachu, Anatolij Dawidow, był nieco mniej rozmowny.

To był bardzo ważny mecz. Punkty były potrzebne obu drużynom. Gra w pierwszej połowie była zażarta. Druga część spotkania to doskonałe okazje na strzelenie bramki po obu stronach. Jednak to my strzeliliśmy bramkę. Po prostu, dziś nam sprzyjało szczęście – powiedział szkoleniowiec moskiewskiej drużyny.

Z kolei Dawidow wydawał się był rozdrażniony po porażce jego drużyny. Narzekał na pogodę, twierdząc, że w głównej mierze przyczyniła się do przegranej Zenitu. Dodał także, że Siemszow nie wybiegł w podstawowym składzie, ponieważ grają ci, którzy są najlepiej przygotowani. Takie informacje podaje oficjalny serwis Zenitu Sankt Petersburg.

FK Moskwa na trzy kolejki przed końcem rozgrywek Premier Ligi, zrównało się punktami z Zenitem Sankt Petersburg i zajmuje trzecie miejsce w tabeli, mając lepszy bilans bezpośrednich spotkań z drużyną znad Newy.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze