Bożović o nadchodzącym sezonie


Trzynastego marca rosyjskie kluby rozegrają mecze pierwszej kolejki w nowym sezonie, a na razie kandydaci do mistrzostwa oraz do gry w europejskich pucharach przygotowują się do rozgrywek na obozach treningowych. FK Moskwa to klub, który co roku stawia przed sobą wysokie cele. Nadchodzący sezon będzie pierwszym dla "Obywateli" pod wodzą Miodraga Bożovicia, który zapowiada ostrą walkę za miejsca premiowane Ligą Europejską.


Udostępnij na Udostępnij na

– Nie oczekuję, że będzie nam łatwo osiągnąć postawione cele. Będzie bardzo trudno konkurować z Zenitem i CSKA, ale z resztą klubów będziemy walczyć jak równy z równym. Zarząd stworzył do tego wszystkie warunki i mogę powiedzieć, że moi piłkarze są w bardzo dobrej kondycji. – powiedział Bożović rosyjskiej prasie.

Czarnogórzec zadebiutował na mostku trenerskim w 2000 roku, a przed sezonem 2008 przyjął ofertę z Permu, by poprowadzić miejscowy Amkar. Sukcesy Bożovicia nad Uralem nie zostały nie zauważone i w grudniu zeszłego roku szkoleniowiec przeprowadził się do stolicy Rosji.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze