Borussii niekończąca się opowieść

Borussia Dortmund wygrała wczoraj z Werderem Brema 5:1. Juergen Klopp miałby prawo się cieszyć, gdyby nie kontynuacja „never ending story”.

Podopieczni Juergena Kloppa zwycięstwo nad bremeńskim Werderem okupili dwoma kontuzjami. Mecz przedwcześnie zakończyli Marco Reus oraz Sven Bender. Jeden i drugi narzekają na drobne urazy, które wykluczą ich z gry na co najmniej jeden tydzień.

Obaj opuścili boisko w tej samej minucie i, co ciekawe, z podobnych powodów. Zarówno Marco, jak i Sven narzekali na bóle w udzie. Według Markusa Brauna, lekarza Borussii Dortmund, przerwa tego pierwszego potrwa około dwóch tygodni. Bender ma pauzować siedem dni krócej.

Kibice BVB zastanawiają się, kiedy opuści ich pech. Jak przekonali się w sobotę, jeszcze to potrwa.