Boruc wyląduje na Allianz Arena?


Bayern Monachium chce sprowadzić bramkarza Celticu Glasgow i reprezentacji Polski - Artura Boruca. Bawarczycy wstanie są wyłożyć za "Artka" 10. milinów funtów, co na złotówki daje około 45. milinów!


Udostępnij na Udostępnij na

Szkocki Daily Record poinformował dzisiejszego dnia swoich czytelników o prawdopodobnym transferze Artura Boruca do Bayernu Monachium. Polak miałby zastąpić miedzy słupkami Bayernu Olivera Kahna, który po zakończeniu obecnego sezonu kończy karierę.

Działacze „The Bhoys” jednak nie pozwolą Arturowi tak łatwo odejść. Aby go wykupić z Celtic Park będzie trzeba wyłożyć bardzo dużą kwotę. Już niedługo Kahn kończy karierę, obecny zastępca Olivera – Michael Rensing nie jest zawodnikiem światowej klasy. Natomiast trzeci bramkarz Bayernu Thomas Kraft jak na razie uważany jest za młodego gracza, który musi się jeszcze wiele nauczyć. 

Zainteresowanie niemieckiego klubu wydaje się bardzo poważne, ponieważ trener bramkarzy Bayernu – Seppa Maier wybrał się do Szkocji aby na żywo oglądać wyczyny Polaka. Rzadko słyszy się aby sam Maier oglądał jakiś konkretnych graczy, jeżeli już tak się zdarzy to musi być to bardzo poważne zainteresowanie ze strony klubu z Monachium. 

„Chciałbym aby Artur Boruc grał u nas w drużynie. Oglądam jego występy tylko w Lidze Mistrzów, ponieważ liga szkocka w niemieckiej telewizji nie jest puszczana. Chętnie pomogę Arturowi w zaaklimatyzowaniu się u nas” – mówi Lukas Podolski, napastnik Bayernu Monachium.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze