Borja Valero chce do Atletico


18 stycznia 2012 Borja Valero chce do Atletico

Hiszpański „As” informuje, że pomocnik Villarrealu, Borja Valero, będzie próbował wymusić na „Żółtych Łodziach Podwodnych” zgodę na transfer do Atletico Madryt.


Udostępnij na Udostępnij na

27-letni pomocnik łączony z „Rojiblancos” był już latem, jednak wówczas Villarreal zdołał zatrzymać go na El Madrigal. Fatalna forma klubu w tym sezonie sprawia niestety, że „Submarillos Amarillos” będą musiały prawdopodobnie pożegnać się z Borją. 

Borja Valero, Villarreal
Borja Valero, Villarreal (fot. pichichideliga.com)

W kontrakcie Hiszpana widnieje klauzula wykupu wynosząca aż 50 milionów euro. Enrique Cerezo, prezes Atletico Madryt, jest wielkim zwolennikiem zawodnika, jednak to oczywiste, że nie będzie płacił za niego aż tak ogromnej kwoty. 

„As” w swoim artykule dodaje, że zimowy transfer jest jak na razie mało prawdopodobny, ale Valero ma zapewnione, że latem będzie celem numer jednego madryckiego zespołu. Sam również ma prosić obecny klub o zgodę na transfer. 

Obok Borjy jednym z letnich celów transferowych ma być zawodnik Realu Madryt, Fernando Gago, który przebywa obecnie na wypożyczeniu w AS Roma. Rzymianie mają jednak możliwość wykupu Argentyńczyka po zakończeniu bieżącego sezonu za 8 milionów euro. 

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Możesz zalogować się swoim kontem FB, Twitter lub pisać jako gość.

Najnowsze