Bierdyjew: Jestem zadowolony z gry…

Trener Rubinu Kazań, Kurban Bierdyjew, oświadczył, że jest zadowolony z gry swoich podopiecznych w meczu 24. kolejki rosyjskiej Premier Ligi z Lokomotiwem Moskwa (1:2).

Odczuwam satysfakcję nie z wyniku, a z gry mojej drużyny. Dlaczego dokonałem tylko jednej zmiany? Jeśli zawodnicy prezentują się przyzwoicie, a na boisku panuje dobra organizacja gry, nie widziałem konieczności wprowadzenia zmian. Zastanawia mnie tylko, dlaczego tuż przed meczem doszło do zmiany składu sędziowskiego? Nikt nam tego nie wyjaśnił. Mam nadzieję, że wkrótce ktoś zajmie się tą sprawą – skomentował dzisiejsze spotkanie Bierdyjew.

Spotkanie pomiędzy Rubinem i Lokomotiwem rozpoczęło się niepomyślnie dla obrońców tytułu. Już w drugiej minucie meczu wynik otworzył gracz „Loko”, Peter Odemwingie. Jeszcze przed przerwą ten sam zawodnik strzelił drugą bramkę. Honorowe trafienie dla ekipy z Kazania zaliczył Salukwadze. Rubin ma już tylko punkt przewagi nad drugim w tabeli Spartakiem Moskwa.