Bezbramkowy remis na Sycylii


Na Stadio Angelo Massimino nie dane nam było oglądać bramek, przez co Catania podzieliła się punktami z Fiorentiną. Remis ten niewiele dał obu zespołom, które zajmują odpowiednio 14. i 15. miejsce w ligowej tabeli.


Udostępnij na Udostępnij na

Jako pierwszy bramce gospodarzy zagroził Adrian Mutu, lecz jego strzał wybronił Mariano Andujar. Gospodarze odpowiedzieli uderzeniem z rzutu wolnego Giuseppe Mascary, który trafił w poprzeczkę. Chwilę później po raz kolejny przypomniał o sobie Mutu. Rumun dobrze uderzył głową dośrodkowaną przez Mario Santanę piłkę, lecz po raz kolejny Andujar stanął na wysokości zadania. Oba zespoły stworzyły jeszcze sobie kilka ciekawych sytuacji, lecz nie były w stanie ich wykorzystać co zaowocowało bezbramkowym remisem do przerwy.

Z biegiem czasu, gospodarze coraz śmielej sobie poczynali pod bramką Freya. Najpierw Antenucci, a zaraz po nim Izco starali się zdobyć upragnionego gola, lecz ich próby nie przyniosły zamierzonego skutku. Do końca spotkania żaden z zespołów nie zdołał zdobyć bramki, przez co utrzymał się bezbramkowy remis. Oba zespoły z pewnością liczyły w tym meczu na coś więcej niż zaledwie jeden punkt.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze