Berbatov chce być Diabłem!


Bułgarski super strzelec Tottenhamu, Dimitar Berbatov poprosił władze swojego obecnego klubu, aby te umożliwiły mu transfer do drużyny Manchesteru United.


Udostępnij na Udostępnij na

Manchester United jest zdesperowany by w najbliższym czasie dokonać transferu, któregoś z klasowych napastników. Wiecznie kontuzjowany jest Louis Saha, problemy ze zdrowiem na początku tego sezonu ma także Wayne Rooney. Sam Carlos Tevez nie jest w stanie zapewnić sukcesu.  Już od dłuższego czasu na celowniku bossa United znajduję się właśnie Berbatov.

Jednak transfer nie może zostać sfinalizowany, ponieważ obadwa kluby nie mogą dojść do porozumienia w sprawie sumy odstępnego za zawodnika. Tottenham oczekuje 30 mln funtów, natomiast United są w stanie dać tylko 25 mln.

W ostatnim czasie sam Berbatov zdecydował się na skomentowanie zaistniałej sytuacji:

„W tej chwili jestem graczem Spurs, ale nikt nie może zabronić mi realizować moich marzeń”

W ostatnim meczu Tottenhamu, Berbatov pojawił się na boisku dopiero w 64 minucie. Być może w ten sposób, trener Juande Ramos chciał utemperować zachowanie swojego asa.

„Nie jestem zły na trenera, że nie wystawił mnie w pierwszej jedenastce nie zamierzam płakać z tego powodu. Nie zwykłem okazywać swych uczuć. Mam grono najbliższych przyjaciół i tylko im się zwierzam z tego co mnie boli”

Na temat ewentualnego transferu wypowiedział się także agent Berbatova, Emil Dantchev:

„Mamy jeszcze dwa tygodnie do zamknięcia okienka transferowego. Będą to na pewno trudne dni, ale mogą okazać się kluczowymi.”

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze