Bayern nie rezygnuje z Gomeza


Wszystko wskazuje na to, że więcej nowych twarzy na Allianz Arena w tym sezonie już nie zobaczymy. Mimo wszystko, Karl-Heinz Rummenigge postanowił nie rezygnować z transferu Mario Gomeza i sprowadzić napastnika VfB do Bayernu, jednak dopiero w następnym sezonie.


Udostępnij na Udostępnij na

Prezes Bayernu Monachium przyznał, że ma bardzo dobre układy z włodarzami Stuttgartu i wszystko wskazuje na to, że transfer napastnika reprezentacji Niemiec do Bayernu Monachium stanie się faktem za rok. 'Super Mario’ nie błyszczał podczas niedawno zakończonych Mistrzostw Europy. Wszystko wskazuje na to, że niepewnym występem stracił miejsce w podstawowej jedenastce reprezentacji Niemiec.

Wydawało się, że transfer Mario Gomeza do Bayernu stanie się jednym z największych transferów w Niemczech, o ile nie w Europie. Pomimo tego, że Gomez ma ważny kontrakt w Stuttgarcie aż do końca 2012 r., jego przenosiny do Monachium były dopięte na ostatni guzik. W ostatniej fazie dokonywania transferu zabrakło porozumienia pomiędzy samym zawodnikiem, a włodarzami Bayernu i Monachijczycy muszą się starać od nowa o Gomeza, jednak prawdopodobnie dopiero w następnym oknie transferowym.

„Gomez ma klauzulę w kontrakcie, dzięki której mielibyśmy możliwość kupienia zawodnika za rok.” – przyznał Rummenigge.

W ataku Bayernu znajdują się tacy zawodnicy jak Miroslav Klose, Luca Toni, a także Lukas Podolski. W przypadku ewentualnego transferu Gomeza na Allianz Arena, wydawałoby się, że pozostałe drużyny z Bundesligi będą ustępowały Bawarczykom co najmniej o klasę.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze