Ancelotti pewny swego


Szkoleniowiec włoskiego Milanu, Carlo Ancelotii, jest przekonany, że jego zespół jeszcze odniesie w tym sezonie sukces i uplasuje się w ligowej czołówce.


Udostępnij na Udostępnij na


Podobno ten doświadczony i wielce utytułowany trener miałby odejść po tym sezonie z ekipy wielokrotnego mistrza Italii, przynajmniej tak informowały media z Półwyspu Apenińskiego. Jednak sam zainteresowany twierdzi, że do tego nie dojdzie, ponieważ wybroni swoją posadę dobrymi wynikami, które w najbliższym czasie zamierza osiągnąć ze swoimi podopiecznymi:

Moja przyszłość? To oczywiste, że jeśli Milan na koniec bieżących rozgrywek Serie A nie zajmie miejsca na podium, coś może się zmienić, nawet jeśli chodzi o mnie. Jednak jestem pewien, iż zajmiemy satysfakcjonującą nas lokatę i nie będzie żadnego problemu – zakończył.

„Rossoneri” okupują obecnie trzecie miejsce, aczkolwiek mają niewielką przewagę nad goniącą ich Fiorentiną, Genoą oraz AS Romą. To z pewnością bardzo groźni konkurenci do prześcignięcia mediolańczyków, więc nie dziwi fakt, iż władze klubu są zaniepokojone jego sytuacją, tym bardziej, że ostatnio zawodnicy na boisku nie błyszczą.

Komentarze
~Grzesiek_078 (gość) - 15 lat temu

Myślałem, ze taka drużyna jak Milan będzie walczyć
tylko o 1. miejsce.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze