Almiron w Ligue 1?


Wszystko wskazuje na to, że pomocnik Juventusu Turyn – Sergio Almiron już w zimowym oknie transferowym przeniesie się do klubu z ligi francuskiej. Agent zawodnika potwierdził, że 27-letnim Argentyńczykiem zainteresowane są władze AS Monaco.


Udostępnij na Udostępnij na

Sergio Almiron przeszedł do Juventusu Turyn z Empoli latem 2007 roku. Trzeba przyznać, że jak na razie przygoda Almirona z drużyną „Starej Damy” nie jest udana. Argentyńczyk nie posiada zaufania w oczach szkoleniowca „Bianconerich” – Claudio Ranieriego, który bardzo rzadko korzysta z jego usług.

Argentyński pomocnik kilkakrotnie informował dziennikarzy i kibiców, że chciałby odejść do zespołu, w którym miałby realne szanse na regularne występy w pierwszej jedenastce.

„Almiron wraz z zespołem Juventusu przebywa obecnie na zgrupowanie na Malcie. Jego przyszłość powinna wyjaśnić się tuż po jego powrocie do Włoch. Argentyńczyk posiada wiele ofert, które zamierzamy poważnie rozważyć. Najciekawsza jest propozycja od władz francuskiego AS Monaco, które są bardzo zdeterminowane do pozyskania mojego podopiecznego.” – powiedział w rozmowie z włoską pracą agent zawodnika.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze