Alessandro Del Piero motywuje Włochów


W poniedziałkowy wieczór o 20:30 swój pierwszy mecz w ramach mundialu rozegrają Włosi, którzy podejmą Paragwaj. Powołania na turniej w RPA nie dostał Alessandro Del Piero – ikona „Squadra Azzura”. Zawodnik Juventusu nie obraził się, a dodatkowo zmotywował swoich kolegów.


Udostępnij na Udostępnij na

Na oficjalnej stronie Alexa Del Piero możemy zobaczyć list skierowany do kolegów z reprezentacji Włoch. Napastnik stara się zachęcić swoich kolegów do walki na mistrzostwach świata. – Dzisiaj tytuł jest zagrożony i jesteście tam, by go obronić – motywuje kolegów zawodnik Juventusu. – Będę was wspierał moi przyjaciele – zapewnia popularny Alex.

Kapitan „Starej Damy” nie obraził się na reprezentację „Squadra Azzura” za to, że nie dostał powołania od selekcjonera. Jego uczucia do narodu nie uległy zmianie. – To nieprawda, że udaję, iż  troszczę się o kadrę, zawsze mówiłem, że chcę być razem z Wami. Nie zignorowałem zespołu tylko dlatego, że mnie tam nie ma – powiedział Del Piero.

Zawodnik Juventusu, minionego sezonu nie może zaliczyć do udanych. Zespół „Starej Damy” zakończył sezon poniżej oczekiwań, bo zaledwie na siódmej lokacie. Ponadto drużyna nie przebrnęła fazy grupowej rozgrywek Ligi Mistrzów.
 

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Możesz zalogować się swoim kontem FB, Twitter lub pisać jako gość.

Najnowsze