Abbott żegna się z Ruchem


Paweł Abbott nie będzie już dłużej grał w Chorzowie. Napastnik „Niebieskich” nie zdecydował się na przedłużenie wygasającego tego lata kontraktu.


Udostępnij na Udostępnij na

Umowa Abbotta wygasała wraz z końcem czerwca 2012 roku. Zarząd śląskiego klubu proponował napastnikowi przedłużenie kontraktu, jednak strony nie doszły do porozumienia, stąd ich współpraca zakończy się lada dzień.

Ponieważ Paweł w kolejnym sezonie nie będzie już częścią zespołu, pragniemy mu serdecznie podziękować za wszystkie bramki, które zdobył dla „Niebieskich”, a także za zaangażowanie, z jakim walczył o kolejne zwycięstwa drużyny – mówił dyrektor sportowy Ruchu.

Sam zawodnik również mile wspomina pobyt w Chorzowie: – Przy Cichej spędziłem 1,5 roku. To świetna, bardzo zgrana drużyna, która tworzy dobry klimat w szatni, i zawsze będę pobyt w Chorzowie wspominał z sentymentem. Tym bardziej że w tym czasie zaprzyjaźniłem się z wieloma osobami. Także moja rodzina dobrze czuła się na Śląsku. Ale taka jest piłka, taki jest profesjonalny sport. Trzeba się pogodzić ze zmianami. Jestem optymistą i wierzę, że z następnym klubem również uda mi się sporo osiągnąć.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze