50 milionów euro za Gomeza!


Dokładnie za tyle, włodarze VfB Stuttgart chcą sprzedać swojego czołowego napastnika - Mario Gomeza.


Udostępnij na Udostępnij na

Obecna cena piłkarza, którą wyznaczyli działacze mistrza Niemiec niemal trzykrotnie przekroczyła wartość, jaką wynosiła na początku sezonu. Nie można się jednak dziwić postawie szefostwa VfB, gdyż Gomezem zainteresowane są takie zespoły jak Real Madryt, Chelsea Londyn, AC Milan, Barcelona, czy AS Roma.

„Nikt nie jest w stanie wyznaczyć dokładnej wartości Gomeza. Popatrzyliśmy na ceny, za jakie zostali sprzedani inni piłkarze i uważamy, że Mario jest wart około 50 milionów euro.” – powiedział dyrektor sportowy Stuttgartu – Jochen Schneider.

„Gdybym był trenerem Realu to bez względu na cenę zrobiłbym wszystko, aby mieć Gomeza w składzie. Mimo wszystko wiem, że Mario jest wielkim fanem Barcelony, dlatego nie uważam, aby przeniósł się na Santiago Bernabeu.” – stwierdził trener VfB – Armin Veh.

„Bardzo chciałbym, aby Gomez został z nami jak najdłużej. Mogę zapewnić fanów Stuttgartu, że zrobię wszystko w tym kierunku, jednak nie wiem, czy to wystarczy.” – dodał Veh.

Póki co, czołowy snajper 'Die Roten’ jest kontuzjowany i na pewno nie wystąpi w dwóch najbliższych spotkaniach z HSV i Bayerem Leverkusen. Kibice VfB mają czego żałować, gdyż oba mecze będą miały ogromne znaczenie w końcowym układzie tabeli.

„Nie mogę tego zmienić. Chcę być w pełni zdrowia tak szybko, jak to tylko możliwe. Póki co muszę czekać i być cierpliwym.” – przyznał Mario Gomez.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze