Żyro stawia na Hiszpanów


22 czerwca 2008 Żyro stawia na Hiszpanów

Młody wychowanek warszawskiej Legii, oraz reprezentant Polski U-16 - Michał Żyro nie ma wątpliwości kto wygra dzisiejszy mecz. Może być to tylko Hiszpania. Dlaczego ? Przekonajcie się sami...


Udostępnij na Udostępnij na

„Moim zdaniem dzisiejsze spotkanie wygra Hiszpania” – mówi młody zawodnik. „Hiszpanie mają świetnych zawodników i zgraną drużynę. Primera Division jest jedną z najlepszych lig na świecie. Duet Torres- Villa powinien poradzić sobie z włoską defensywą, która w tym turnieju nie radzi sobie najlepiej” – dodaje Michał.

Michał Żyro dla iGol.pl!
Michał Żyro dla iGol.pl! (fot. MZ)

Na pytanie odnośnie formy Włochów na tym turnieju Żyro nie ma wątpliwości, że zespół Italii nie jest dobrze przygotowany do tego turnieju. „Drużyna włoska zaskakuje na tegorocznych Mistrzostwach Europy. Mistrzowie Świata nie radzili sobie zbyt dobrze w fazie grupowej. Mimo, iż mają w swoim składzie kilku znakomitych zawodników, to brakuje im wiary we własne umiejętności. Mogą przewyższać Hiszpanów wolą walki, ale nie zwyciężą w walce o półfinał. Hiszpania wygra 2:0” – stwierdza. 

Na samym końcu zawodnik prostuje małą nieścisłość…

„Pragnę poinformować wszystkich niezorientowanych , że mieszkam w Piasecznie. Z sędzią pierwszoligowym Jarosławem Żyro nie mam nic wspólnego. Mimo, iż mój tata ma na imię Jacek i ma takie same inicjały (J.Ż) jak Pan Jarosław, to sędzia, który pochodzi z Bydgoszczy nigdy nie był i nigdy nie będzie moim ojcem” – wyjaśnia z uśmiechem na twarzy Michał.

Komentarze
Damian Jursza (gość) - 15 lat temu

Mam nadzieje, że Hiszpania wygra. Mają świetnych
młodych piłkarzy i w końcu muszą się przełamać i
wygrać jakiś wielki turniej!

Odpowiedz
~MArtha (gość) - 13 lat temu

Mój ulubiony Piłkarz:D

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze