Zokora w HSV?


Trener Hamburgera SV będzie starał się ściągnąć do Niemiec Didiera Zokorę. Do niedawna, Martin Jol był trenerem Tottenhamu, w którym miał przyjemność korzystać z usług Zokory.


Udostępnij na Udostępnij na

Szkoleniowiec HSV może głębiej sięgnąć do kieszeni, po tym jak do Realu został sprzedany Rafael Van der Vaart. Holender przeszedł do „Królewskich” za około 9. milionów euro, a kwota ta z pewnością wystarczyłaby do zakupu pomocnika Tottenhamu. Martin Jol jest zwolennikiem umiejętności Didiera Zokory. To właśnie za jego kadencji, reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej został sprowadzony do Tottenhamu. Obecny szkoleniowiec „Spurs” – Juande Ramos nie jest do końca przekonany, co do wartości Zokory, dlatego coraz częściej mówi się o ewentualnym transferze pomocnika Tottenhamu.

Juande Ramos próbował znaleźć miejsce pomocnikowi Tottenhamu na innej pozycji. W ostatnim meczu towarzyskim przeciwko Borussi Dortmund, Zokora występował jako obrońca i poradził sobie przyzwoicie. Mimo wszystko, przy takich nazwiskach jak Luka Modric, Jermaine Jenas, Giovani dos Santos, David Bentley, Aaron Lennon, czy Gareth Bale, Zokorze będzie ciężko przebić się do podstawowego składu. Nieoficjalnie mówi się, że transfer Didiera do HSV, kosztowałby włodarzy niemieckiego klubu około 8. milionów funtów.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze