Zawodnik Arsenalu Londyn blisko Werderu


27 sierpnia 2010 Zawodnik Arsenalu Londyn blisko Werderu

Francuski obrońca Mikael Silvestre lada dzień może zamienić czerwoną koszulkę „The Gunners” na zielony trykot  zespołu z Weserstadion. Informację taką przekazał Klaus Alofs, dyrektor sportowy klubu z Bremy.


Udostępnij na Udostępnij na

Były piłkarz między innymi Interu Mediolan czy Manchesteru United chętnie przystał by na taki transfer. Zważywszy, że defensywa kanonierów została obecnie wzmocniona Laurentem Kościelnym czy Sebastianem Squillacim może być  to rozsądne wyjście z sytuacji dla samego zawodnika.

Mikael Silvestre znalazł się na celowniku Werderu Brema
Mikael Silvestre znalazł się na celowniku Werderu Brema (fot. skysports.com)

Dyrektor sportowy niemieckiego klubu uważa, że Mikael Silvestre jest bardzo blisko porozumienia w sprawie przeprowadzki do  Werderu Brema. – Jesteśmy w trakcie negocjacji. Wszystko wskazuje na to, że Mikael trafi do nas – odniósł się do sprawy Klaus Alofs.

Zawodnik, specjalizujący się w grze na pozycji obrońcy, ma 33 lata i mógłby stać się zawodnikiem „Die Grün-Weißen” na zasadzie transferu bezgotówkowego. Wszystko przez to, że jest piłkarzem wolnym. W związku z tym mógłby zamienić barwy klubowe bez ponoszenia dodatkowych kosztów przez ewentualny klub.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze