Zawodnicy Polonii po meczu z Legią

17 marca 2012 Zawodnicy Polonii po meczu z Legią

W piątkowym spotkaniu 22. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Legia Warszawa podejmowała na własnym boisku Polonię Warszawa. Derby stolicy zakończyły się remisem 0:0.

Po spotkaniu na jego temat wypowiedziało się kilku zawodników Polonii. Zdaniem Tomasza Jodłowca był to mecz walki.

Tomasz Jodłowiec i Edgar Cani
Tomasz Jodłowiec i Edgar Cani (fot. Grzegorz Rutkowski / iGol.pl)

To był przede wszystkim mecz walki. Walka była najważniejsza, bo bez niej na pewno nie dalibyśmy rady. Z tego jesteśmy zadowoleni. Myślę, że remis był zasłużony, ale końcówka, gdyby nie czerwona kartka, mogłaby być całkiem inna.

Edgar Cani stwierdził, że mecz był bardzo trudny i cieszy się, że Polonia wywiozła z Łazienkowskiej jeden punkt.

Przyjechaliśmy tutaj po wygraną, ale spotkanie było dla nas bardzo trudne. Legia grała przed własną publicznością, a 15 minut przed końcem spotkania straciliśmy Adama Kokoszkę, dlatego szanujemy ten punkt. Myślimy już o kolejnym meczu, w którym naszym celem będą trzy punkty.

Adam Kokoszka wypowiedział się na temat dwóch żółtych kartek, które wczoraj otrzymał, przez co musiał opuścić boisko w 77. minucie.

Otrzymałem dwie zasłużone żółte kartki i nie mogę mieć pretensji do sędziego. Dzisiaj nikt nie odstawiał nogi. Było wiele walki, a techniczną grę uniemożliwiała murawa.