Zaccardo na wypożyczeniu w Juventusie?


Wiele wskazuje na to, że włoski piłkarz Wolfburga, Cristian Zaccardo, trafi z powrotem do swojej ojczyzny. Zainteresowanie wypożyczeniem obrońcy wyraża Juventus Turyn.


Udostępnij na Udostępnij na


Cristianowi Zaccardo bardzo zależy na zmianie otoczenia po tym, jak trener Wolfsburga – Armin Veh – powiedział, że 27-latek nie jest dłużej potrzebny w klubie z Volkswagen Arena.

Jak podaje „mediterraneonline.it”, Juventus wyraził zainteresowanie Włochem, ponieważ w Turynie intensywnie szukają następcy Zdenka Grygery. Oferta wypożyczenia Zaccardo ma wpłynąć do Niemiec już w przyszłym tygodniu.

Zaccardo trafił do Bundesligi latem 2008 roku, ale nie potrafił wywalczyć sobie stałego miejsca w pierwszej jedenastce drużyny pod wodzą Felixa Magatha. Również po zmianie trenera, sytuacja włoskiego obrońcy nie przedstawia się w kolorowych barwach. Zaccardo grał bardzo mało w letnim okresie przygotowawczym i jest żywo zainteresowany opuszczeniem ekipy „Wilków”.

Mimo faktu, że władze „Bianconerich” oświadczyły, iż Juventus zakończy już wydawanie pieniędzy na rynku transferowym, wydaje się, że trener Ciro Ferrara chciałby jeszcze wzmocnić linię obrony.

Powrót Zaccardo na włoskie boiska wydawał się oczywisty, ale jak podaje „mediterraneonline.it”, żądania dotyczące indywidualnego kontraktu mogą zablokować powrót 27-letniego obrońcy do serie A.

Komentarze
DonHash (gość) - 14 lat temu

Wypożyczenie to sredni pomysł, lepiej byloby kupic
Zaccardo

Odpowiedz
~Kirić (gość) - 14 lat temu

w Wolfsburgu, a ma być wzmocnieniem Juve ???

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze