Xavi chce Fabregasa w Barcelonie


Rozgrywający „Dumy Katalonii” jest przekonany o potencjale, jaki może dać Barcelonie transfer Cesca Fabregasa. Drużyna Pepa Guardioli wciąż negocjuje przenosiny kapitana Arsenalu.


Udostępnij na Udostępnij na

Włodarze londyńskiego klubu odrzucili ofertę złożoną przez drużynę Joana Laporty, uznając, iż lider Arsenalu jest nie na sprzedaż. To jednak nie przeszkodziło władzom Barcelony, by kontynuować wyścig o Fabregasa. Pep Guardiola ma ogromną nadzieję, iż wychowanek katalońskiego klubu wróci na Camp Nou już w przyszłym sezonie.

Wiodąca postać ekipy z Camp Nou, Xavi Hernandez, który wraz z Fabregasem wystąpi na mistrzostwach świata, także wyraził swoją opinię na temat ewentualnego transferu. – Byłbym wielce zadowolony, jeżeli dołączyłby do nas. Pasuje idealnie do Barcelony, ma DNA tego klubu, byłby świetnym wzmocnieniem – wyjaśnił reprezentant Hiszpanii.

Gracz „La Roja” odniósł się także do swojej przyszłości w klubie, z którym zdobył wiele trofeów. – Oczywiście, że wymagania rosną i presja jest ogromna, jednak to mnie nie przeraża. Czuję się znakomicie w Barcelonie, a w każdym meczu daję z siebie wszystko – podsumował.

Komentarze
~seba1234567890 (gość) - 10 lat temu

Xavi ma racje niech go sprowadzą

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze