Xabi Alonso w Manchesterze City?


Brytyjska prasa co chwilę szafuje informacjami na temat transferu Xabiego Alonso i Javiera Mascherano. Wydaje się jednak, że tym razem nie jest to wiadomość wyssana z palca.


Udostępnij na Udostępnij na

Sprawa dotyczy pierwszego zawodnika z wyżej wymienionego duetu piłkarzy The Reds. W Anglii głośno mówi się o transferze Garetha Barry’ego z Aston Villi na Anfield Road. W związku z tym Rafa Benitez miałby być skłonny do sprzedania byłego asa Juventusu.

Zainteresowanych jest wiele klubów z całej Europy, jednakże oferta Manchesteru City nie dość że jest najkonkretniejsza, to w dodatku wydaje się, że The Citizens oferują za Hiszpana kwotę, jakiej żaden inny klub nie będzie w stanie zapłacić. Brytyjski tabloid „News of the world” zaznacza, że mówi się o kwocie 18 milionów funtów.

Alonso byłby nie tylko wzmocnieniem na boisku, ale również w szatni. City bardzo potrzebują charyzmatycznego piłkarza, wszyscy byli świadkami zakulisowych problemów, których bohaterem był Robinho. Alonso miałby być swego rodzaju antidotum. Czy władze klubu mają rację? Czas pokaże.

Komentarze
~acredrom (gość) - 15 lat temu

większego kretyńsrtaw nie szło wymyślić?

Odpowiedz
~robertfordon (gość) - 15 lat temu

Moze i kretyństwo ale jakby Xabi trafił do City to
wtedy ta drużyna była by dużo lepsza a Robinho miałby
partnera od asyst.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze