Wzmocnienia Sunderlandu


Sunderland potwierdził, że do klubu dołączy młody belgijski bramkarz, Simon Mignolet. Innym zawodnikiem, który niedługo wzmocni ekipę Steve’a Bruce’a przed nowym sezonem, jest Marcos Angeleri.


Udostępnij na Udostępnij na

22-letni Mignolet podpisał z Sunderlandem pięcioletni kontrakt. Został sprowadzony z Sint-Truidense, ale kwota transferu nie została ujawniona. Mówi się, że żeby pozyskać młodego golkipera, „Czarne Koty” musiały wygrać rywalizację z kilkoma innymi klubami. Menadżer Sunderlandu, Steve Bruce, jest zachwycony z tego powodu:

– Simon to świetny młody bramkarz i z czasem będzie coraz lepszy. Jestem pewien, że w następnym sezonie pokaże innym naszym bramkarzom na co go stać. To zawodnik, którego mieliśmy okazję oglądać wiele razy przez ostatnich kilka sezonów, tak samo jak inne europejskie kluby.

Jesteśmy zachwyceni, że dołączył do Sunderlandu. Przyjedzie do nas gotowy na przedsezonowe przygotowania i będzie walczył miejsce w składzie na następny sezon – powiedział Bruce.

Mówi się, że Sunderland niedługo potwierdzi zakup kolejnego gracza. Tym razem ma to być prawy obrońca Estudiantes, Marcos Angeleri. Podobno 27-letni Argentyńczyk był w ubiegłym tygodniu w Anglii po to, by podpisać z „Czarnymi Kotami” czteroletni kontrakt.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze