Występ Tottiego ze Sportingiem pod znakiem zapytania


Jak informują nas włoskie media, gwiazda tamtejszej piłki - Francesco Totti, który na co dzień reprezentuję barwy AS Romy prawdopodobnie nie wystąpi w spotkaniu Ligi Mistrzów ze Sportingiem Lizbona. Jak wiemy wychowanek Giallorossi cały czas leczy uraz, którego nabawił się w ostatnim czasie.


Udostępnij na Udostępnij na

Klub wypowiedział się na temat kontuzji panujących w kadrze Romy.

Francesco jest bliski całkowitego wyleczenie urazu, jednak dotychczas nie chcemy przemęczać zawodnika. Czekamy aż Totti w pełni wyzdrowieje i będzie mógł na pełnych obrotach bronić barw Romy.

Oczywiście oprócz Tottiego liczymy na szybki powrót innych naszych reprezentantów. Głównie chodzi tu o Alberto Aquilaniego, który doznał poważnej kontuzji mięśnia, a dla piłkarza to straszny ból. Liczymy iż włoski pomocnik zdąży wrócić w tym samym czasie co Francesco.

Duży wpływ na szybki powrót Alberto do zdrowia przyniosły indywidualne rehabilitację, które toczyły się w dobrym i co najważniejsze szybkim tempie.

Natomiast Taddei również jest gotowy do gry, jednak wciąż musi odpocząć od futbolu i nie myśleć o podobnych urazach jakiego doznał.

Komentarze
Bartek Wisniewski (gość) - 16 lat temu

Bartek, jak zwykle świetnie opisał ta sytuację

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze