Występ Faehrmanna zagrożony

Bramkarz Schalke Gelsenkirchen, Ralf Faehrmann, może nie wystąpić w czwartkowym meczu Ligi Europy. Piłkarz doznał kontuzji stawu skokowego podczas ostatniego spotkania.

Zawodnik Schalke doznał urazu w drugiej połowie meczu Schalke z Wolfsburgiem, który jego zespół przegrał 1:2. Faehrmann uszkodził torebkę stawową i więzadło w stawie skokowym prawej nogi. O tym, czy będzie mógł wystąpić w czwartkowym meczu, czy jednak czeka go przerwa, zdecydują lekarze po dalszych, szczegółowych badaniach.

Ewentualnym zastępcą Faehrmanna będzie drugi bramkarz Schalke, Lars Unnerstall, który jest gotowy do gry. Mecz Steaua Bukareszt – Schalke Gelsenkirchen odbędzie się w czwartek o 21:05 na stadionie w Cluj. Został przeniesiony ze stolicy Rumunii właśnie do oddalonego o ponad 400 kilometrów Cluj z powodu fatalnego stanu murawy na stadionie w Bukareszcie.