Wraca sprawa Mascherano


Europejskie media ponownie zaczęły spekulować na temat najbliższej przyszłości Javiera Mascherano. Zdaniem dziennikarzy, argentyński pomocnik Liverpoolu już po zakończeniu sezonu 2007/2008 przeniesie się do jednego z włoskich klubów.


Udostępnij na Udostępnij na

Sprawa odejścia Javiera Mascherano z Anfield Road powróciła na pierwsze strony gazet zaledwie po kilku miesiącach. Jeszcze w sierpniu ubiegłego roku angielskie media na każdym kroku informowały, że Argentyńczyk porozumiał się z władzami włoskiego Juventusu Turyn. Ostatecznie okazało się, że były to tylko i wyłącznie dziennikarskie plotki, które nie znalazły swojego odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Dzisiejszego popołudnia serwis SkySports.com poinformował, że Javier Mascherano od sezonu 2008/2009 będzie występował we włoskiej ekstraklasie. Kluby z Półwyspu Apenińskiego w przypadku transferu będą zmuszone zapłacić za Argentyńczyka co najmniej siedemnaście milionów funtów.

„Argentyńczykiem interesują się na chwilę obecną dwa włoskie kluby. Mogę zdradzić, że chodzi o Juventus Turyn i AC Milan. Wszystko powinno wyjaśnić się w najbliższych miesiącach.” – powiedział agent Javiera Mascherano.

Nieoficjalnie wiadomo, że reprezentant Argentyny chciałby spróbować nowych wyzwań i spróbować swoich sił we włoskiej Serie A.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze