Woronin ostatecznie w Liverpoolu


W pierwszej kolejce Premiership Liverpool przegrał na wyjeździe z Tottenhamem 1:2. Mecz w wykonaniu swojej drużyny skomentował napastnik „The Reds”, Andrij Woronin. Stwierdził on również, że w rozgrywkach 2009/2010 będzie zakładał czerwony strój klubu z Anfield Road.


Udostępnij na Udostępnij na


Szkoda, ze inauguracja sezonu nam nie wyszła. W pierwszej połowie zaprezentowaliśmy się przeciętnie. Pozwalaliśmy rywalom na zbyt częste strzały na naszą bramkę. Reina dobrze spisywał się w bramce, ale nie udało mi się obronić uderzenia dającego rywalom pierwszą bramkę. Ciężko nam było odpowiedzieć, zwłaszcza po tym, jak straciliśmy drugiego gola. W drugiej połowie staraliśmy się doprowadzić do korzystnego wyniku, ale nie udało nam się. – skomentował mecz Woronin.

Rozczaruję wszystkich, którzy uwierzyli plotkom o moim odejściu z Liverpoolu. Bronienie barw takiego klubu jest marzeniem każdego piłkarza. Ten sezon spędzę w Liverpoolu. Trener powiedział mi, że na mnie liczy i ja to czuję. Ze swojej strony robię wszystko, żeby wywalczyć sobie miejsce w pierwszym składzie. – dodał Ukrainiec.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze