Wisła gromi w Hiszpanii

Wisła Kraków na zakończenie drugiego zgrupowania w Hiszpanii pokonała, aż 4:1 Droghedę United.

Show strzelecki w wykonaniu Wisły Kraków rozpoczął w 24. minucie Tomas Jirsak, który pewnie wykonał rzut karny. 7. minut później Paulista przymierzył z rzutu wolnego w okienko bramki strzeżonej przez Dana Connora. W 33. minucie meczu piłkarz Droghedy zaskoczył bramkarza Wisły, strzałem z 25. metrów! Świetną akcją na początku drugiej połowy popisał się nowy nabytek „Białej Gwiazdy” – „Łobo”. Jego strzał został obroniony przez goalkeepera Droghedy, jednak dobitki Zieńczuka nie był już w stanie wybronić. Pod koniec meczu Piotr Brożek z rzutu wolnego trafił do siatki rywali! Rezultat do końca spotkania już się nie zmienił.

Wisła Kraków: Cebanu (46′ Juszczyk) – Mączyński (46′ Piotr Brożek), Diaz, Kowalski (46′ Cleber), Szabat (46′ Głowacki) – Małecki (46′ Łobodziński), Jirsak (46′ Cantoro), Boguski (46′ Sobolewski), Paulista (46′ Zieńczuk) – Dudu (46′ Paweł Brożek), Kmiecik (46′ Matusiak)