Wisła bez Pawełka i Brożka


Z powodu kontuzji zabraknie w najbliższym meczu krakowskiej Wisły Mariusza Pawełka oraz Piotra Brożka. Obaj piłkarze narzekają na uraz kolana.


Udostępnij na Udostępnij na

Mariusz Pawełek
Mariusz Pawełek (fot. Hanna Urbaniak / iGol.pl)

Kontuzja bramkarza drużyny mistrza Polski wygląda na poważniejszą i prawdopodobnie w meczu z Piastem zastąpi go Marcin Juszczyk. Piotr Brożek, co prawda pojawił się na ostatnim treningu, ale ze względu na ból kolana spędził zajęcia oglądając poczynania kolegów z ławki. – Chciałem sprawdzić, czy mogę biegać, ale jednak nie dam rady. Mam naciągnięty mięsień przywodziciela. Nie boli mnie aż tak bardzo, ale jak chodzę, to czuję, jak mi to kolano doskwiera – stwierdził pomocnik Wisły.

Krakowianie spotkają się we wtorek w Gliwicach z walczącym o utrzymanie Piastem. Do tej pory gliwiczanie tylko raz nie dali się pokonać podopiecznym Henryka Kasperczaka. W poprzednim sezonie po golu Wilczka Piast długo prowadził, jednak 17 minut przed końcowym gwizdkiem wyrównał Patryk Małecki i mecz ostatecznie zakończył się podziałem punktów. Może tym razem Piast będzie miał więcej szczęścia, tym bardziej że w zeszłym sezonie zwyciężył Górnika Zabrze, którego trenerem był obecny szkoleniowiec „Białej Gwiazdy”.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze