Widzew testuje reprezentanta Polski


Młodzieżowy reprezentant Polski, Lukas Klemenz, jest testowany przez Widzew Łódź. Szesnastoletni piłkarz może występować na pozycji środkowego obrońcy lub defensywnego pomocnika.


Udostępnij na Udostępnij na

Klemenz grał ostatnio w Odrze Opole, w której zebrał pozytywne opinie, przez wielu jest uważany za bardzo perspektywicznego zawodnika. Urodzony w niemieckim Neu-Ulm piłkarz dobrze zna się z dwoma młodymi piłkarzami łódzkiego klubu, Mariuszem i Patrykiem Stępińskimi, z którymi gra w kadrze Polski U-17.

Przyglądaliśmy się temu zawodnikowi podczas testów, jakie odbyły się po zakończeniu rundy jesiennej. Lukas był jednym z graczy, który wziął w nich udział. Na pewno jest to jeszcze młody piłkarz, który dobrze rokuje na przyszłość – powiedział trener Widzewa Radosław Mroczkowski.

Jeżeli transfer Klemeza doszedłby do skutku, byłby to już drugi młody gracz, który wzmocniłby zespół Widzewa. Pod koniec ubiegłego roku z tym zespołem związał się niewiele starszy Mariusz Rybicki.

W Łodzi oprócz nowych nabytków trwają negocjacje dotyczące przedłużenia kontraktów. Najbardziej zaawansowane rozmowy są prowadzone z Adrianem Budką, ale strony nie osiągnęły jeszcze porozumienia. Nie jest też tajemnicą, że w Widzewie intensywnie rozglądają się za napastnikiem.

Komentarze
BlaN[t] (gość) - 10 lat temu

Widzew to i tak dno !!! KKS!!!

Odpowiedz
~Jak (gość) - 10 lat temu

Dno to jesteś ty dziwko widzew rządzi tylko
czerwona armia z radogoszcza i bałut

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze