Watzke: Czekamy na powrót Kagawy


5 sierpnia 2013 Watzke: Czekamy na powrót Kagawy

Szef zarządzania Borussii Dortmund, Hans-Joachim Watzke, już wielokrotnie powtarzał swoje pragnienie, którym jest ponowne ściągnięcie do drużyny Shinjiego Kagawy. Dziś nie zabrakło kolejnego zapewnienia, że drzwi stoją dla Japończyka otworem.


Udostępnij na Udostępnij na

Watkze powiedział pod koniec lipca, że Borussia przyjęłaby piłkarza z otwartymi ramionami. Przed przejściem na Old Trafford Shinji spędził dwa lata w klubie z Bundesligi. Sugeruje się, że już po dwunastu miesiącach pomocnik mógłby powrócić do Niemiec, jednakże sam zaprzeczył tym doniesieniom i podkreślił, że przynależy do Man United.

Shinji Kagawa
Shinji Kagawa (fot. Skysports.com)

Włodarze z Dortmundu zaakceptowali to, że będą musieli być cierpliwi, aby mieć możliwość ponownego pozyskania 24-latka. Jednak Watzke ma nadzieję, że w pewnym momencie Kagawa zgodzi się na taki ruch.

Kiedyś sam Shinji powiedział, że wyobraża sobie ponowny transfer do Borussii w przyszłości. To była bardzo dobra wiadomość dla naszego klubu. To świetny zawodnik, odnosił świetne sukcesy u nas i oczywiście będziemy rozważali jego powrót, jeśli tylko będzie taka możliwość – mówi Watzke.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze