Vucinic odrzuca oferty Arsenalu i Valencii


30 stycznia 2014 Vucinic odrzuca oferty Arsenalu i Valencii

Nie oznacza to jednak, że Czarnogórzec zostanie w Juventusie. Napastnik miał przejśc na San Siro już w zeszłym tygodniu, jednak dyrektor „Nerazzurich”, Erick Thohir, w ostatnim momencie odwołał umowę, w myśl której miało dojść do wymiany z Fredy’m Guarinem.


Udostępnij na Udostępnij na

Mirko Vucinic
Mirko Vucinic (fot. calcioline.com)

Juventus starał się znaleźć nabywcę dla swojego 30-letniego gracza, jednak Vucinic nie chce opuszczać Włoch i odrzucił w czwartek propozycje Arsenalu Londyn i Valencii. Agent piłkarza, Alessandro Lucci był w stałym kontakcie z zarządem „Kanonierów” w ciągu ostatnich kilku dni. Klub z Londynu wyrażał swoje zainteresowanie wypożyczeniem Vucinica, a trener Arsene Wenger miał mieszane uczucia co do przydatności 30-latka.

Jedynym zainteresowanym zespołem wydaje się być Inter Mediolan, jednak kończące się za kilkadziesiąt godzin okienko transferowe zwiastuje, że najprawdopodobniejsze jest pozostanie Mirko Vucinica w szeregach Juventusu. Może to okazać się fatalne w skutkach, gdyż prawdopodobne przejście Pablo Osvaldo z Southamptonu spowoduje, że klub z Turynu będzie musiał pozbyć się jednego z napastników, a w przypadku pozostania w klubie Vucinica, może paść na Fabio Quagliarellę.

Komentarze
~Kanonier_90 (gość) - 9 lat temu

Vucek Bóg Czarnogóry i jego fochy! :D

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze