Vrdoljak celuje w trzy punkty


30 marca 2012 Vrdoljak celuje w trzy punkty

Już dziś wieczorem wielki hit w T-Mobile Ekstraklasie. Legia Warszawa pojedzie do Krakowa, by zmierzyć się z tamtejszą Wisłą. Przed tym spotkaniem kilka słów powiedział kapitan Legii, Ivica Vrdoljak.


Udostępnij na Udostępnij na

Przed potyczką z „Białą Gwiazdą” Ivica Vrdoljak jest optymistą. Chorwat twierdzi, że jego drużyna jest w stanie pokonać Wisłę i wrócić do Warszawy z kompletem punktów. – Mecz z Wisłą Kraków jest dla nas bardzo ważny. Nie wyobrażam sobie sytuacji, abyśmy zadowolili się remisem. Przyjechaliśmy do Krakowa po trzy punkty. Szkoda, że w poprzednich spotkaniach straciliśmy cztery oczka, bo po ewentualnych wygranych z Polonią Warszawa i GKS-em Bełchatów nasza sytuacja byłaby znacznie lepsza. Chcemy obronić pozycję lidera, dlatego zrobimy wszystko, aby wygrać z „Białą Gwiazdą” – powiedział kapitan legionistów.

Ivica Vrdoljak to prawdziwe serce Legii Warszawa
Ivica Vrdoljak to prawdziwe serce Legii Warszawa (fot. Grzegorz Rutkowski / iGol.pl)

Nie będzie to jednak takie proste zadanie. Takie mecze jak ten dzisiejszy rządzą się swoimi prawami, więc i o ewentualne niespodzianki na murawie nie musi być aż tak trudno. – Myślę, że to spotkanie będzie różniło się od tych, które do tej pory rozegraliśmy. Wisła na pewno zagra ofensywnie przed własną publicznością. W efekcie będziemy mieli więcej miejsca do kreowania akcji ofensywnych. Mam nadzieję, że uda nam się je wykorzystać i strzelimy przynajmniej o jednego gola więcej – dodał.

Warto przypomnieć, że w ubiegłym sezonie Legia doznała sromotnej porażki z Wisłą. Wówczas przegrała bowiem 0:4. Jak mówi Vrdoljak, nie chodzi tu o rewanż za tamten mecz. – Czy chcemy się zrewanżować za 0:4 z ubiegłego sezonu? Mnie wystarczy wygrana 1:0. Najważniejsze są trzy punkty – powiedział zawodnik Legii Warszawa, Ivica Vrdoljak.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze